انتخابات در شأن جمهوری اسلامی و با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان برگزار می‌شود

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: این جلسه نیز همانند سایر جلسات ستاد به صورت هفتگی برگزار و فرایند اجرای انتخابات در استان با حضور رؤسای کمیته‌ها بررسی شد.
وی ادامه داد: در این نشست گزارش‌هایی از دو کمیته فناوری و پشتیبانی ستاد انتخابات استان ارائه و موارد مرتبط با این دو کمیته مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان ضمن اشاره به اینکه در هر دو حوزه امور به خوبی پیش رفته است، بیان کرد: در حوزه فناوری اطلاعات، پروژه فیبر نوری برای بخشداری‌های استان با شرکت مخابرات با قوت در حال پیگیری است.
جان‌نثاری ادامه داد: در یکی از شهرستان‌ها مشکلاتی وجود دارد که درصدد رفع آن هستیم اما در سراسر استان مشکلی برای اجرای این طرح نیست.
وی متذکر شد: در حوزه مباحث پشتیبانی انتخابات نیز آمادگی‌های لازم در استان ایجاد می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان بتوانیم انتخابات را با قوت برگزار کنیم.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: در این جلسات تمام تلاش ستاد انتخابات استان این است تا باری بر بیت‌المال افزوده و هزینه‌های بی جا انجام نشود.
جان‌نثاری افزود: البته همچنان که درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود.

مطالب مشابه

استاندار اصفهان در مراسم سالروز حماسه و ایثار درچه: مشارکت همگانی در انتخابات، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان خواهد کشید استاندار اصفهان گفت: مشارکت همگانی در انتخابات معادلات سطح بین‌المللی را تغییر خواهد داد و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان خواهد کشید. به گزارش اداره کل روابط عمومی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

حضور مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان در دفتر ریاست دادگستری شهرستان سمیرم   دکتر فیروزبخت مدیر کل اداره پزشکی قانونی استان اصفهان با حضور در دادگستری شهرستان سمیرم ضمن برگزاری جلسه و پیگیری مسائل شهرستان در این زمینه از زحمات محمد رحیم رجایی رییس دادگستری در پیگیری امور پزشکی قانونی شهرستان سمیرم با اهدا […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار سمیرم خبر داد: ستاد تبلیغات استان مراکز دولتی را که می‌تواند در اختیار تبلیغات انتخاباتی قرار بگیرد را هم در شهرستان سمیرم با هماهنگی ادارات، به صورت درخواستی توسط داوطلبان انتخابات در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

جلسه وبیناری بازرسان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی   “کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان سمیرم”

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 12 =