اشتغال‌زایی ۱۳۹ نفر با ۱۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان

مسؤول بنیاد علوی استان اصفهان گفت:بنیاد علوی در کل استان اصفهان با هدف محرومیت‌زدایی در سه شهرستان محروم خور، فریدونشهر و سمیرم فعالیت دارد که محرومین و مستضعفین جامعه هدف آن است. مسؤول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی تصریح کرد: تاکنون ۱۳۹ نفر با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان جهت دریافت وام […]

مسؤول بنیاد علوی استان اصفهان گفت:بنیاد علوی در کل استان اصفهان با هدف محرومیت‌زدایی در سه شهرستان محروم خور، فریدونشهر و سمیرم فعالیت دارد که محرومین و مستضعفین جامعه هدف آن است.

مسؤول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی تصریح کرد: تاکنون ۱۳۹ نفر با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان جهت دریافت وام اشتغال به بانک‌ها معرفی شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت فرماندار سمیرم در جلسه تبصره ۱۶ با حضور مسؤولان بنیاد علوی اظهار داشت: با توجه به نقش و جایگاه بنیاد علوی در حوزه‌های محرومیت‌زدایی و به خصوص خیمه‌ای که در شهرستان سمیرم زده‌ و منشأ خیر و برکت بسیار خوبی بوده‌اند؛ این‌ جلسه را جهت تعامل و همکاری بیشتر در راستای بهره‌مندی از آن در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، همفکری و حسن استفاده از این ظرفیت عنوان کرد.

 

وی افزود: بنیاد علوی اعتبارات خوبی، سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ در عرصه‌های مختلف در شهرستان داشته و با توجه به بستر نیاز شهرستان می‌توانیم این اعتبارات را ارتقاء دهیم و اهداف اشتغال‌زایی را در شهرستان دنبال کنیم.

 

حسین خان‌میرزایی مجری اشتغال و تسهیلات تبصره ۱۶ بنیاد علوی استان اصفهان گفت: برکتی که در خدمت به مردم است در هیچ کاری نیست.

 

وی افزود: بنیاد علوی در کل استان اصفهان با هدف محرومیت‌زدایی در سه شهرستان محروم خور، فریدونشهر و سمیرم فعالیت دارد که محرومین و مستضعفین جامعه هدف آن است.

 

خان‌میرزایی بیان کرد: بنیاد علوی در چهار حوزه اشتغال، عمران، سلامت و فرهنگی فعالیت دارد.

 

مجری اشتغال و تسهیلات تبصره ۱۶ بنیاد علوی استان اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به اهداف این حوزه بعد از ارائه تسهیلات توسط بانک‌ها، تیم نظارت بر راستی آزمایی به مدت یک هفته در شهرستان جهت بررسی وضعیت راستی‌آزمایی مستقر می‌شوند و درصورتی که تسهیلات در راه اشتغال‌زایی استفاده نشده باشد یکساله و ۲۳ درصد لحاظ می‌شود.

 

وی تأکید کرد: انتخاب تیم غیربومی راستی آزمایی جهت نظارت صحیح و برقراری عدالت است تا مسئله جدی‌تر گرفته شود.

 

حمید نادری مسؤول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی گفت: بنیاد علوی زیرمجموعه بنیاد مستضعفان است و به دستور مستقیم مقام معظم رهبری تبیین می‌شود .

وی با اشاره به حوزه فعالیت بنیاد علوی در شهرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه بنیاد علوی فعالیت خود را از پاییز سال گذشته در سمیرم شروع کرده است می‌توان به گوشه‌ای از عملکرد آن در حوزه‌های مختلف اشاره کرد.

 

نادری بیان کرد: تجهیز مساجد، کمک هزینه ساخت شبستان، معرفی تسهیلات اشتغال‌زایی، تجهیز بیمارستان، تجهیز کارگاه مدرسه، تجهیز ۵ خانه بهداشت در ۵ نقطه از شهرستان، کمک هزینه اعزام زائران، توزیع بسته لبنی، اردوی دانش‌آموزی راهیان پیشرفت، وام معیشتی، لوازم التحریر، ساخت خانه بهداشت، جاده و تجهیز مدارس از جمله عملکرد بنیاد علوی در شهرستان سمیرم بوده است.

 

مسؤول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی تصریح کرد: تاکنون ۱۳۹ نفر با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان جهت دریافت وام اشتغال به بانک‌ها معرفی شده‌اند.

 

مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =