استاندار اصفهان گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی وضعیت کشورهای خودشان را بزرگ، مطلوب و آرمانی جلوه می‌دهند اما مسیر طی شده ما را هیچ انگاری می کنند و فضای امن را به آتش می کشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع نخبگان شهرستان سمیرم گفت: امپراطوری رسانه های غربی در تلاشند تا از طریق فضای مجازی، جمع شدن چند معترض را در کشور ما انقلاب جلوه دهند. استاندار اصفهان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع نخبگان شهرستان سمیرم گفت: امپراطوری رسانه های غربی در تلاشند تا از طریق فضای مجازی، جمع شدن چند معترض را در کشور ما انقلاب جلوه دهند.

استاندار اصفهان قدرت پهبادی جمهوری اسلامی ایران را بعنوان یکی از پیشرفت های کشور معرفی کرد و گفت: تا دو سال گذشته آنها را فتوشاپ می دانستند و به همین دلیل اروپا تصمیم به تحریم کشور ما گرفت.

دکتر مرتضوی با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی وضعیت کشورهای خودشان را بزرگ، مطلوب و آرمانی جلوه می‌دهند اما مسیر طی شده ما را هیچ انگاری می کنند و فضای امن را به آتش می کشند، اظهار کرد: جهاد تبیینی که رهبر معظم انقلاب بصورت مستمر بر آن تاکید دارند به این دلیل است که بدانیم چه گوهر با ارزشی را در اختیار داریم و از آن به خوبی مراقبت کنیم.

استاندار اصفهان با اشاره به اهمیت مرور واقع و پیشرفت‌های ۴۴ ساله سمیرم براساس اسناد و مستندات گذشته تا امروز در این شهرستان افزود: امروز در می یابیم که ۴۴ سال پیش در چه نقطه ای بودیم و امروز به چه جایگاهی رسیده ایم و باید این پیشرفت ها را به مردم گزارش دهیم.

وی افزود: ابتدای انقلاب پزشکانی از هندوستان و پاکستان در شهرهای بزرگ کشور ما جولان می دادند اما امروز گردشگری سلامت بعنوان یکی از محورهای گردشگری در کشور ما تبدیل شده است و تعداد زیادی از دانشگاه‌های کشور و استان ما میزبان دانشجویان خارجی از کشورهای مختلف هستند که همه این موارد باید برای نسل جوان و نوجوان جامعه بازگو شود.

دکتر مرتضوی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی در دنیا مرجعیت علمی پیدا کرده و دست برتر را در هر نوع فناوری دارد و دشمن همه اینها را به خوبی می داند که اگر این الگو برای دیگر کشورهای دنیا که سال ها زیر سلطه ابرقدرت ها بودند مطرح شود دیگر بردگی گذشته را نخواهند داشت.

وی عنوان کرد: جهاد تبیین پیشرفت های جمهوری اسلامی باید در سطح شهرستانی، استانی، ملی، بین المللی مطرح شود تا نسل های بعدی بدانند این پیشرفت ها چگونه بدست آمده است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهارده =