ارتباط مردمی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان در سامانه تلفنی سامد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم ، محمدعلی کاظمی ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان چهارشنبه ۷ اردیبهشت ماه با حضور در دفتر ارتباطات مردمی استانداری اصفهان از طریق تلفن آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. شهروندان گرامی  می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ می‌توانند از ساعت ۱۱ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم ، محمدعلی کاظمی ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان چهارشنبه ۷ اردیبهشت ماه با حضور در دفتر ارتباطات مردمی استانداری اصفهان از طریق تلفن آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است.
شهروندان گرامی  می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ می‌توانند از ساعت ۱۱ تا ۱۲ روز چهارشنبه به‌طور مستقیم با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفتگو و برای طرح درخواست و سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) اقدام کنند.
سامد سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.
ارتباط از طریق سامانه سامد باهدف ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه بین مسئولان و مردم، برای پاسخگویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم انجام می‌شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تلویزیونی یک روز بدون کیف و کتاب در مدرسه نجمیه سمیرم/سام آرام  

۸ آذر ۱۴۰۲

  ” اهداء ۱۱۰ دست لباس توسط بوتیک دار نیک اندیش سمیرمی بین مددجویان تحت حمایت خیریه آبشار عاطفه ها توزیع شد

۷ آذر ۱۴۰۲

آگهی استخدام لشکرعملیاتی زرهی ۸نجف اشرف

۷ آذر ۱۴۰۲

فعالیت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان سمیرم به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج روز جمعه (۳ آذر ۱۴۰۲ ) همراه با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نمازگزاران  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 12 =