اختصاص ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زمینه تسهیلات تبصره ۱۶ برای شهرستان سمیرم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی سمیرم در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سمیرم گفت: با توجه به اینکه ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به تازگی به شهرستان ابلاغ شده است متقاضیان می‌توانند در حال حاضر در قالب تسهیلات خود اشتغالی و کارفرمایی در دستگاه‌های اجرایی ثبت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی سمیرم در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سمیرم گفت: با توجه به اینکه ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به تازگی به شهرستان ابلاغ شده است متقاضیان می‌توانند در حال حاضر در قالب تسهیلات خود اشتغالی و کارفرمایی در دستگاه‌های اجرایی ثبت نام کنند.

غلامحسین صابری افزود: اعتبارات تبصره ۱۶ در غالب صنعت، خدمات، معدن و کشاورزی به متقاضیان به صورت تسهیلات با کارمزد چهار درصد پرداخت می‌شود.

او گفت: سهم اشتغالزایی برای شهرستان سمیرم امسال ۱۳۶۶ نفر بوده که از این تعداد تاکنون ۱۰۶۳ نفر در سامانه رصد ثبت و تاکنون ۷۸ درصد تعهد اشتغال محقق شده است.

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی سمیرم افزود: ۵۹ میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی، پشتیبان و مستقل برای شهرستان اختصاص داده شده که از این میزان تاکنون ۵۶ میلیارد ریال جذب و به متقاضیان در قالب تسهیلات با کارمزد چهار درصد پرداخت شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =