اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی تا ۱۹ خرداد ماه برای به‌روزرسانی اطلاعات مهلت دارند

روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، اخبار اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی تا ۱۹ خرداد ماه برای به‌روزرسانی اطلاعات مهلت دارند. مدیر تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور به‌عنوان […]

روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، اخبار اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی تا ۱۹ خرداد ماه برای به‌روزرسانی اطلاعات مهلت دارند.

مدیر تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور به‌عنوان اتاق شیشه‌ای بخش تعاون نقش مهمی در شفاف‌سازی‌، ترویج فرهنگ تعاون و اطلاع اعضای تعاونی‌ها از فعالیت‌های شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌ها دارد.

روح‌الامین امیری اضافه کرد: این سامانه با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به کلیه مدیران، اعضای شرکت‌ها، بازرسان و اعضای مربوط به اتحادیه‌های تعاونی فعالیت می‌کند و همه‌ی افرادی که قصد استفاده از خدمات غیر حضوری این سامانه را دارند، می توانند به سایت taavoni.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی افزود: اهمیت به‌روزرسانی اطلاعات شرکت‌های تعاونی در سامانه و تاثیر آن در امتیاز نهایی جشنواره تعاونی‌های برتر شامل بارگذاری مدارک و مستندات مجامع عمومی، اطلاعات اعضای تعاونی، اطلاعات شاغلین تعاونی، صورت‌های مالی و گزارش حسابرسی، مجوزها و نماد اقتصادی، صادرات، اطلاعات اعضای هیأت مدیره و بازرسان به ادارات تابعه اعلام شده است تا پیگیری‌های لازم از آن طریق انجام شود که این فرصت برای شرکت‌هایی که قصد شرکت در جشنواره تعاونی‌های برتر را دارند تا ۱۹ خرداد ماه تعیین و ابلاغ شده است.

مدیر تعاون با اشاره به برگزاری جشنواره تعاونی‌های برتر که در شهریور ماه هر سال و هم‌زمان با روز ملی تعاون، برگزار می‌گردد افزود: این جشنواره به منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق و برتر در سطوح استانی و ملی برای معرفی الگو‌های برتر تعاونی به مخاطبین برگزار می‌شود که اعتبارسنجی و رتبه‌بندی تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون انجام خواهد شد.

مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفده =