آموزش خرید نان کسب و کارها و نهادها

آموزش خرید نان هیئات و مراسمات مذهبی توجه فرمایید که بصورت کلی، هر خرید بیش از مصرف خانوار، حتما می بایست از قسمت کسب و کار صورت پذیرد. (شرکت ها، کبابی ها، هیئات، مراسمات مذهبی، کارگران ساختمانی و …. ) با توجه به این موضوع، خرید نان توسط هیئات مذهبی یا مراسمات می بایست حتما […]

آموزش خرید نان هیئات و مراسمات مذهبی توجه فرمایید که بصورت کلی، هر خرید بیش از مصرف خانوار، حتما می بایست از قسمت کسب و کار صورت پذیرد. (شرکت ها، کبابی ها، هیئات، مراسمات مذهبی، کارگران ساختمانی و …. )

🔹با توجه به این موضوع، خرید نان توسط هیئات مذهبی یا مراسمات می بایست حتما از بخش کسب و کار صورت پذیرد و خریداران حتما در بخش کسب و کار ثبت نام نمایند.

♦️لطفا به نکات زیر نیز توجه فرمایید:

۱- با اولین ورود به منوی ثبت نام در بخش کسب و کارهای کارتخوان هوشمند و ثبت شماره موبایل متقاضی، لینک ثبت نام بصورت خودکار برای خریدار ارسال می گردد.

۲- در هنگام ثبت نام، می بایست مبلغ ریالی نان مورد نیاز در یک ماه اعلام گردد و با هربار خرید توسط نماینده هیات مذهبی ( حتما با کارت بانکی ثبت نام شده ) مبلغ خریداری شده از سقف خرید تایید شده کسر می گردد. (در هنگام ثبت نام هیئات مذهبی یا مراسمات، نیازی به اطلاعات پروانه کسب و …. نمی باشد و صرفا باید اطلاعات مربوط به مراسم خود را ثبت نمایند)

۳- پس از ثبت نام، درخواست حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت توسط فرمانداری تایید می گردد.

۴- در صورت تایید فرمانداری، محدودیتی در تعداد خریدار کسب و کاری ( هیئات، مراسمات و … ) و تعداد نان خریداری شده، وجود ندارد.

۵- در صورتی که آرد بصورت خام در اختیار مراسمات قرار می گیرد، می بایست حتما “مبلغ معادل نان” آن در بخش کسب و کار ثبت گردد.

 

مطالب مشابه

ستاد معاینه فنی، سرگرد امیری رئیس پلیس راهور، رضایی رئیس اداره محیط زیست و قائم‌ مقامی مسئول معاینه فنی از مرکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرداری بازدید کردند و در رابطه با رعایت تمام مراحل معاینه فنی، آینه، چراغ‌های خطر و شیشه‌های شکسته تذکر دادند.  

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از انتخاب نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، رسول تاجمیر ریاحی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به نقش تأثیرگذار تشکل‌ها در مقاطع مختلف، رشد روزافزون و مشارکت این قشر […]

۷ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت هفته بسیج عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا شهر ونک و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ،توسط مردم و مسئولین شهر و شهرستان برگزار شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

همایش رژه موتوری گردان امام علی علیه السلام سمیرم و حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام به مناسبت پنجم آذر ماه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) با همکاری فرماندهی فراجا شهرستان سمیرم برگزار شد.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =