آغاز عملیات طرح جهاد آبرسانی در منطقه وردشت شهرستان سمیرم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان به نقل از ایلنا از اصفهان، مجید صابری بیان کرد: با اجرای این طرح هشت روستا از آبرسانی پایدار بهره مند می شوند و شرایط کمی و کیفی آب شرب حدود ۳۲ روستا نیز بهبود می یابد. وی خاطرنشان کرد: این طرح در حدود ۴۸ کیلومتر، با لوله هایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان به نقل از ایلنا از اصفهان، مجید صابری بیان کرد: با اجرای این طرح هشت روستا از آبرسانی پایدار بهره مند می شوند و شرایط کمی و کیفی آب شرب حدود ۳۲ روستا نیز بهبود می یابد.
وی خاطرنشان کرد: این طرح در حدود ۴۸ کیلومتر، با لوله هایی به قطرهای ۷۵، ۹۰ و ۱۱۰ میلی متر اجرا خواهد شد که هم اکنون در حدود ۵۰۰ متر آن حفاری شده است.

مدیر آبفای سمیرم با بیان این که با اجرای طرح جهاد آبرسانی در شهرستان سمیرم ۱۱۱۰۸ نفر در ۱۹ روستا از آب شرب پایدار بهره مند می شوند، تصریح کرد: این عملیات از اواخر مرداد ماه سال جاری آغاز و تا کنون در حدود ۱۰ کیلومتر حفاری و لوله گذاری شده است.

صابری خاطرنشان کرد: جهاد آبرسانی در شهرستان سمیرم با ۱۲۹ کیلومتر لوله گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع آب، احداث ۱۵ باب مخزن با ظرفیت ۵۵۰۰ متر مکعب ، دو ایستگاه پمپاژ و حفر و تجهیز سه حلقه چاه اجرایی می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان سمیرم ۱۰۰ روستا تحت پوشش خدمات شرکت آبفای این شهرستان قرار دارند که آبرسانی به ۱۹ روستا به صورت سیار انجام می شود و با تحقق طرح جهاد آبرسانی، به آب شرب پایدار متصل خواهند شد.

مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 20 =